Вниз

Виробничі будівлі

  • 700_300
Головний корпус І черга Добротвірська ТЕС

Дослідження технічного стану будівельних конструкцій покриття І черги головного корпусу з визначенням експериментальним шляхом фізико-механічних властивостей бетону і конструкцій. 2001р.

  • Димова труба № 1 Добротвірської ТЕС
Несучі конструкції Добротвірської ТЕС

Підсилення несучих конструктивних елементів головного корпусу Добротвірської ТЕС в осях 10-52. 2004р.
  • Санаторій "Прикарпаття"
Корпус 532 ТзОВ "Карпатнафтохім"

Згідно з договором із ТзОВ „Карпатнафтохім” спеціалістами Колективного науково-виробничого підприємства „Львівбудакадемія” виконано роботи з обстеження та визначення технічного стану, відновлення та підсилення будівельних конструкцій будівлі корпусу 532 у м. Калуш. 2006р.

  • pidsilennya-grunti
Корпус 535 ТзОВ "Карпатнафтохім"

Згідно з умовами договору з ТзОВ „Карпатнафтохім” спеціалістами Колективного науково-виробничого підприємства “Львівбудакадемія” виконано роботи з обстеження, оцінки технічного стану, відновлення та підсилення будівельних конструкцій корпусу 535 для виробництва хлору мембранним методом у м. Калуш. 2006р.

  • Торговий центр в м. Трускавець
Корпус 726 ТзОВ \"Карпатнафтохім\"

Згідно з умовами договору із ТзОВ „Карпатнафтохім” спеціалістами Колективного науково-виробничого підприємства “Львівбудакадемія” виконано роботи з інженерних обстежень та оцінки технічного стану будівлі насосної корпусу № 726 у м. Калуш. 2008р.

  • Хоростківський цукровий завод
Корпус 902 ТОВ "Карпатнафтохім" м. Калуш

КНВП \"Львівбудакадемія\" виконано обстеження, визначення технічного стану, проект відновлення та підсилення конструкцій корпуса 902 виробництва вінілхлориду та каустичної соди ТОВ\"Карпатнафтохім\" у м. Калуш. 2010р.

Корпус 807 ТОВ "Карпатнафтохім"

Спеціалістами КНВП „Львівбудакадемія” виконано роботи з обстеження та загальної оцінки технічного стану несучих конструкцій та паспортизації корпусу 807 ТОВ \"Карпатнафтохім\" у м. Калуш. 2011р.

  • 9-и поверховий корпус вул. Наукова Львів
Хоростківський цукровий завод

Обстеження, відновлення та підсилення конструкцій Хоростківського цукрового заводу. Влаштування опорний ділянок для Шнека. М. Хоростків, 2011р.

  • Адміністративна будівля по вул. Зелена 186 у м. Львові
Радехівський цукровий завод

Згідно з технічним завданням спеціалістами КНВП "Львівбудакадемія" була виконана робота з обстеження, визначення технічного стану та відновлення конструкцій силоса для зберігання цукру, транспортної вежі, додаткової будівлі та верхньої галереї.

no images were found

Поделись своими мыслями!

Пожалуйста, зарегистрируйтесь для комментирования.