Вниз

Послуги

Обстеження будівель та споруд

Обстеження будинків і споруд є важливою частиною комплексу робіт з оцінювання їхнього технічного стану. Обстеження будівель встановлюють дійсну несучу здатність і експлуатаційну придатність будівельних конструкцій, основ та фундаментів.

Визначення фізико-механічних характеристик матеріалів

Фізико-механічні властивості матеріалів встановлюють за допомогою від­бору зразків з конструкцій (бетону, арматури, металу, основи ґрунтів фундаменту тощо) і випробовуванням їх у лабораторних умовах. Місце відбору взірців вибирають у найхарактерніших місцях конструкцій, які одночасно не вплинуть на їхню несучу здатність.

Архітектурне та конструктивне проектування будівель та споруд

Розробка проектів і конструкцій, методичних вказівок та іншої техдокументації, яка необхідна при проектних та будівельно-монтажних рішеннях. Об’єктами є житлові будинки, грамадські будівлі та споруди, будівлі промислових підприємств, інженерні споруди, транспортні мережеві споруди та комплекси, мости, шляхопроводи, переходи, пам’ятки культурної спадщини.

Проектування виконується  як для звичайних, так і для територій з підвищеною сейсмічністю та складними інженерно-геологічними умовами для будівель та споруд  усіх класів відповідальності (СС1, СС2, СС3).

Поделись своими мыслями!

Пожалуйста, зарегистрируйтесь для комментирования.