Вниз

Громадські будівлі

 • Головний корпус І черга Добротвірська ТЕС
Санаторій "Прикарпаття"

КНВП \"Львівбудакадемія\" виконано роботи з обстеження, визначення технічного стану будівлі недобудованого корпусу та їдальні санаторію „Прикарпаття” в м. Трускавець.2003р.

 • klienti
Джерела Межигір'я

спеціалістами КНВП „Львівбудакадемія” виконано роботи з обстеження, визначення технічного стану недобудованого спального корпусу курортно-санаторного комплексу „Джерела Міжгір’я”, який знаходиться в с. Сойми Міжгірського району Закарпатської області. 2004р.

 • Несучі конструкції Добротвірської ТЕС
Торговий центр в м. Трускавець

спеціалістами Колективного науково-виробничого підприємства „Львівбудакадемія” виконано роботи з обстеження, встановлення параметрів фізико-механічних властивостей матеріалів конструкцій та визначення технічного стану будівлі торгового центру в м. Трускавець.2004р.

 • Димова труби № 3 Добротвірської ТЕС
9-и поверховий корпус вул. Наукова Львів

Обстеження та оцінка технічного стану недобудованого 9-ти поверхового корпусу по вул. Наукова, 7 в м. Львові, 2004р.

 • Фундамент під генератор ТЕЦ-1
ЛКП "Балатон"

Обстеження та оцінка технічного стану КНВП \"Львівбудакадемія\" несучих конструкцій ЛКП \"Балатон\". 2006р.
 • Гребля через р. Чечва біля с. Рожнятів
Адміністративна будівля по вул. Зелена 186 у м. Львові

Згідно з угодою № 108/07 від 07 лютого 2007р. з ТзОВ ""Інститут проектування "Комфортбуд"" спеціалістами Колективного науково-виробничого підприємства “Львівбудакадемія” була виконана робота з обстеження та визначення технічного стану будівлі адміністративного будинку, що знаходиться по вул. Зелена 186 у м. Львові. 2007р.

 • Камера охолодження корпуса 652 ТОВ "Карпатнафтохім"
Універмаг по вул. Б. Хмельницького, 16 у м. Стрий

Згідно з умовами договору з ТзОВ \"Інститут проектування \"Комфортбуд\"\" спеціалістами Колективного науково-виробничого підприємства \"Львівбудакадемія\" виконано роботи з обстеження будівлі універмагу по вул. Б.Хмельницького, 16 в м. Стрий Львівської області. 2007р.

 • Нафтопровід Дружба
Львівський бізнес центр

КНВП \"Львівбудакадемія\" було виконано роботи по обстеженню та оцінки технічного стану будівлі по вул. Городоцькій, 290 в м. Львові, 2008р.

 • Львівський бізнес центр
Промислово-продуктовий ринок в м. Бориславі

Встановлення КНВП "Львівбудакадемією" ступеня будівельної готовності об’єкта, його технічного стану, відповідність діючим нормативним документам, можливості нормальної експлуатації за призначенням. 2008р.

 • Металева Естакада №10 ТМП ТзОВ "Карпатнафтохім"
Склад папери та готової продукції ТзОВ "Монді Пекетжінг Бегс Юкрейн"

У відповідності з умовами договору з ТзОВ "Інститут проектування "Комфортбуд"" спеціалістами Колективного науково-виробничого підприємства “Львівбудакадемія” виконано роботи з обстеження будівлі складу паперу та готової продукції ТзОВ "Монді Пекетжінг Бегс Юкрейн" по вул. Фабричній в м. Жидачеві Львівської області. Фотографії після відновлення. 2009р.

 • Залізобетонна естакада ТМП по проїзду №6 цеху енергопостачання ТзОВ "Карпатнафтохім"
Універмаг "Луцьк" на проспекті Волі у м. Луцьк

Згідно з угодою спеціалістами ТзОВ ""Інститут проектування"Комфортбуд\"\" була виконана робота з обстеження та визначення технічного стану будівлі універмагу \"Луцьк\", що знаходиться на проспекті Волі, 1 у м. Луцьку. 2011р.

Поделись своими мыслями!

Пожалуйста, зарегистрируйтесь для комментирования.